Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Korekta rozkładu jazdy autobusów linii 671 od 16 października br.

Drobne zmiany w rozkładzie jazdy autobusów jadących z Wejherowa przez Ustarbowo i Gowino. Wydłużenie kursów kończących się z rana pod szkołą w Gowinie do Wejherowa.

 

 

Kurs rozpoczynający się o godzinie 8:38 z przystanku "Wejherowo, Starostwo Powiatowe" dotychczas wykonywany przez Ustarbowo tylko do przystanku "Gowino, Szkoła" został wydłużony do dworca w Wejherowie. Będzie wykonywany od poniedziałku do czwartku (nie będzie realizowany w piątki).

 

Analogicznie wydłużony został kurs rozpoczynający się z przystanku "Wejherowo, Starostwo Powiatowe" o godzinie 9:33. Dni wykonywania tego kursu nie zmienią się tj. będzie realizowany tylko w poniedziałki i wtorki.

 

Pozostałe odjazdy realizowane będą bez zmian.

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij