Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Wejherowo: zamknięcie ul. Ofiar Piaśnicy do 6 grudnia br.

Objazd dla autobusów na trasie linii 658, 663 i 664 przez Kąpino. Wprowadza się tymczasowy, remontowy rozkład jazdy tych autobusów na okres od 17 października br. na czas zamknięcia drogi. Więcej(...)

 

Od 17 października br. zostanie całkowicie zamknięta przebudowywana obecnie ulica Ofiar Piaśnicy w Wejherowie, czyli główna droga wiodąca z Wejherowa w kierunku miejscowości Krokowa. W związku z tym na czas zamknięcia drogi autobusy linii numer 658, 663 oraz 664 będą wykonywać przejazd zmienioną trasą przez Kąpino. Na trasie przejazdu nie będą obowiązywać żadne dodatkowe przystanki.

 

Zawieszona zostanie obsługa przystanków:
-"Kąpino, Skrzyżowanie" w kierunku Wejherowa
-"Wejherowo, Ofiar Piaśnicy" w obu kierunkach jazdy tj. do Wejherowa oraz Pucka (i Krokowej).

 

W związku z wydłużeniem trasy przejazdu zmienią się godziny odjazdów na wybranych kursach. W tych dniach obowiązywać będzie specjalny, remontowy rozkład jazdy autobusów, który wskazany został poniżej. Prosimy o zwórcenie uwagi na godziny odjazdów (wybrane autobusy odjadą wcześniej, aby zagwarantować punktualny przyjazd do szkół i miejsc pracy). Na przystankach pojawią się zmienione rozkłady jazdy w kolorze żółtym (na czas objazdu).

 

Zmienione rozkłady jazdy autobusów (obowiązują w dniach od 17 paźdzernika br. do odwołania):

 

Przepraszamy za utrudnienia.

Planowany termin otwarcia drogi przez drogowców: 6 grudnia br. (środa).

Wykonawca robót odpowiedzialny za zamknięcia tras: TRAKCJA PRKil S.A. tel. 22 628 62 63.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij