Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Aktualności

Jednokierunkowa ulica 10 Lutego w Pucku od piątku 14 września


Czasowe zawieszenie przystanku "Puck, Urząd Gminy". Szczegóły(...)

Czasowe zawieszenie przystanku "Puck, Urząd Gminy" w kierunku Wejherowa, Krokowej, Władysławowa i Jastrzębiej Góry

 

Od 14 września br. (piątek) zamknięta dla jednego kierunku jazdy została ulica 10 Lutego w Pucku. Tym samym ruch prowadzony jest wyłącznie w kierunku od Centrum Handlowego Arkadia Park - do dworca PKS i PKP. Nie ma możliwości przejazdu na odcinku od dworca do przystanku "Puck, Urząd Gminy" (w związku z tym przystanek ten nie jest obsługiwany). Autobusy wyjeżdżając z Pucka do Wejherowa, Krokowej, Jastrzębiej Góry i Władysławowa jadą objazdem - ulicą Wejherowską.

 

W zamian za nieczynny przystanek "Puck, Urząd Gminy" dla wszystkich linii na czas objazdu funkcjonuje przystanek zastępczy (tymczasowy) "Puck, Wejherowska" zlokalizowany przy ul. Wejherowskiej (jak dla linii 650 w kierunku Gdyni).

 

Przystanek "Puck, Urząd Gminy" dla autobusów jadących w kierunku dworca w Pucku (od strony Władysławowa, Jastrzębiej Góry, Krokowej, Wejherowa) także jest nieobsługiwany czasowo - w godz. 14:45-16:45 w dni powszednie (tj. od poniedziałku do piątku). Może być to utrudnieniem przede wszystkim dla podróżnych korzystających z autobusów linii 650 jadących w tym czasie w kierunku Redy i Gdyni. Zmiana trasy w tych godzinach podyktowana jest zatorem drogowym, jaki tworzy się w ciągu ul. 10 Lutego w dni powszednie w tych godzinach w związku ze zmienioną organizacją ruchu w tej części miasta. W tym przypadku autobusy do dworca w Pucku kursują również objazdem przez ul. Wejherowską (do dworca) - co znacząco usprawnia przejazd i minimalizuje opóźnienie na dalszej części trasy.

 

Zmiana organizacji ruchu wprowadzona zostaje w związku z przebudową kolektora ściekowego na terenie miasta, co jest inwestycją miejską. Prace w ciągu drogowym (i związane z tym niedogodności) mogą potrwać nawet kilka miesięcy. Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Bieżąca sytuacja komunikacyjna


Sprawdź możliwe utrudnienia. Info(...)

Utrudnienia na linii 650:
Budowa BUS-pasów na ul. Morskiej i zwężenie drogi do jednego pasa ruchu w kierunku Władysławowa-Karwi, może powodować opóźnienia autobusów do 30 minut. ZDiZ Gdynia nie podaje daty zakończenia tego etapu prac. Pierwotnie miał zakończyć się 7.10.2018r.
Z uwagi na zamkniętą ul. 10 Lutego w Pucku w kierunku Karwi i wytyczonym objazdem, możliwe są 5 minutowe opóźnienia autobusów w tym kierunku.
 
Utrudnienia na linii 658:
W związku z zamknięciem ul. Kwiatowej w Wejherowie, przebudową kanalizacji w Darzlubiu oraz zamknięciem ul. 10 Lutego w Pucku w kierunku do Wejherowa, do odwołania możliwe są znaczne (do 20 minut) opóźnienia kursów.
 
Utrudniena na linii 677:
W związku z zamknięciem ul. Grunwaldzkiej i Sienkiewicza w Lęborku, kursy z przystankiem końcowym LĘBORK, PIONIERÓW - PĘTLA nie będą obsługiwać przystanku LĘBORK DWORZEC PKP. Planowany termin zakończenia prac: 31.03.2019r.
  
 
 
Numery telefonów, pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącej sytuacji komunikacyjnej:
DNI POWSZEDNIE (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (w godz. 6:15 - 18:15): tel. 58 672 29 14
- Baza Puck (w godz. 6:45 - 14:25): tel. 58 673 27 13
- Dworzec Władysławowo (w godz. 9:00 - 19:00, w sezonie letnim): tel. 58 674 42 77
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 6:15 oraz 18:15 - 20:00): tel. 515 22 88 48 
  
SOBOTY (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (pierwsza i ostatnia sobota miesiąca w godz. 10:00 - 18:00): tel. 58 672 29 14
- Dworzec Władysławowo (w godz. 9:00 - 19:00, w sezonie letnim): tel. 58 674 42 77
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 16:00): tel. 515 22 88 48
 
NIEDZIELE I ŚWIĘTA:
- Dworzec Władysławowo (w godz. 9:00 - 18:00, w sezonie letnim): tel. 58 674 42 77
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 16:00): tel. 515 22 88 48

 

 

Praca dla kierowców z kat. D (kierowca autobusu)


Poszukujemy kierowców z Trójmiasta oraz powiatu wejherowskiego i puckiego. Praca w komunikacji miejskiej lub regionalnej. Możliwe zdobycie uprawnień dla kierowców kat. B (skontaktuj się z nami)!

Poszukujemy kierowców z Trójmiasta oraz powiatu wejherowskiego i puckiego. Praca w komunikacji miejskiej lub regionalnej (do wyboru). Twoje miejsce zamieszkania (poza Trójmiastem) może być dla nas atutem!

  

Niezbędne dokumenty: prawo jazdy kat. D, aktualny kurs na przewóz osób oraz ważne badania psychologiczne. Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę lub inną formę współpracy. Oczekujemy sumienności, punktualności i kultury osobistej.

  
Skontaktuj się z nami: mailowo na biuro@pksgdynia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu - tel. 515 22 87 88.

 

Nie masz uprawnień kat. D?

Oferta skierowana jest również do osób nieposiadających uprawnień kierowcy autobusu.

 

Jeżeli posiadasz:
1) prawo jazdy kat. B,
2) dobry stan zdrowia,
3) gotowość do współpracy przez min. 3 lata,
4) chęć do pracy w zawodzie kierowcy autobusu,
5) min. wiek 24 lata (lub 21 - indywidualna rozmowa),
-czekamy również na Ciebie! Omówimy warunki współpracy (finansowanie niezbędnych uprawnień).

 

 

Schemat sieci komunikacyjnej


Stworzyliśmy dla Was mapę połączeń, która dostępna jest pod zakładką z rozkładem jazdy. Sprawdź, gdzie dojedziesz z nami szybko i wygodnie!

Zobacz mapę połączeń bezpośrednio pod adresem:

KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ SCHEMAT

 

Czy wiesz, że na wszystkich tych trasach honorowane są miesięczne i okresowe bilety "sieciowe"?

 

Zachęcamy do planowania wspólnych podróży.

 

 

Płatność kartą na dworcach autobusowych


Koniec z szukaniem drobnych i odliczonej kwoty. Za nasze bilety miesięczne i okresowe zapłacisz kartą.

Usługa dostępna we wszystkich naszych punktach sprzedaży, tj. w Wejherowie, Pucku, Gdyni, Kartuzach i Lęborku.

 

Godziny otwarcia kas biletowych dostępne na naszej stronie internetowej pod zakładką "Bilety i ulgi" w menu po lewej stronie:http://www.pksgdynia.pl/PL/bilety_i_ulgi.html

 

 

Wejherowo: kolejny etap budowy węzła Kwiatowa (objazd na terenie miasta Wejherowo)


Nieczynne przystanki "Wejherowo, Przemysłowa" w kier. Bolszewa i "Wejherowo, Urząd Pracy" w kier. dworca w Wejherowie. Budowa tunelu w ciągu ul. Kwiatowej. Zmiana tras autobusów. Więcej(...)

Zmiana tras przejazdu wszystkich linii na terenie Wejherowa od 27 listopada 2017 r. (rozpoczęcie prac). Na tym etapie przebudowy (maj 2018) zamknięty obecnie jest wyłącznie odcinek ul. Kwiatowej (brak przejazdu przez przejazd kolejowy w ciągu tej ulicy).

 

W związku z wprowadzonymi trasami objazdowymi, nie są obsługiwane przystanki:
-"Wejherowo, Przemysłowa" w kierunku Bolszewa (przez autobusy linii 673, 675, 676, 678, 689, 694),
-"Wejherowo, Urząd Pracy" w kierunku Wejherowa (dotychczas dla autobusów linii 675, 676, 678, 689, 692, 694 w krusach przez Tartaczną). 
 

Autobus linii 663 na kursie porannym jadąc z Karwi do Wejherowa, wydłużonym do przystanku "Wejherowo, Tartaczna" - zastępczo zamiast zajeżdżać na dworzec - zatrzymuje się na przystanku przy drodze krajowej numer 6 na wysokości dworca (przy tunelu).

 

Dodatkowo:

W związku z przebudową skrzyżowania ulic 12 Marca, Wniebowstąpienia i Judyckiego autobusy linii 675 w kursach do Wejherowa jadą objazdem bez obsługi przystanków "Wejherowo, Rzeźnicka", "Wejherowo, Św. Jana". W kierunku przeciwnym tj. w kursach z Wejherowa w kierunku Nowego Dworu Wejherowskiego autobusy linii 675 kursą bez zmian.

 

Aktualnie to jedyne utrudnienia na terenie miasta Wejherowo. W związku z zamknięciami dróg możliwe są zatory drogowe na terenie miasta i wynikające z tego tytułu kilkuminutowe opóźnienia. Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij